Round of 16
Wednesday, March 6, 2024
FT | 1 | | Sporting Lisbon |
1 | | Atalanta |
Thursday, March 7, 2024
FT | 1 | | Sparta Prague |
5 | | Liverpool |
FT | 4 | | AC Milan |
2 | | Slavia Prague |
Thursday, March 14, 2024
FT | 1 | | Slavia Prague |
3 | | AC Milan |
FT | 6 | | Liverpool |
1 | | Sparta Prague |
FT | 2 | | Atalanta |
1 | | Sporting Lisbon |
Knockout Round Playoffs
Thursday, February 15, 2024
FT | 1 | | Young Boys |
3 | | Sporting Lisbon |
FT | 3 | | Galatasaray |
2 | | Sparta Prague |
Thursday, February 22, 2024
FT | 1 | | Sporting Lisbon |
1 | | Young Boys |
FT | 4 | | Sparta Prague |
1 | | Galatasaray |
FT (pens) | 1 | (4) | Roma |
1 | (2) | Feyenoord |
Group Stage
Thursday, September 21, 2023
FT | 1 | | Sheriff Tiraspol |
2 | | Roma |
FT | 0 | | Servette |
2 | | Slavia Prague |
FT | 2 | | Panathinaikos |
0 | | Villarreal |
FT | 1 | | Sturm Graz |
2 | | Sporting Lisbon |
FT | 3 | | Sparta Prague |
2 | | Aris Limassol |
Thursday, October 5, 2023
FT | 1 | | Sporting Lisbon |
2 | | Atalanta |
FT | 2 | | Backa Topola |
2 | | Olympiacos |
FT | 6 | | Slavia Prague |
0 | | Sheriff Tiraspol |
FT | 0 | | Maccabi Haifa |
0 | | Panathinaikos |
Thursday, October 26, 2023
FT | 1 | | Sheriff Tiraspol |
1 | | Servette |
Thursday, November 9, 2023
FT | 2 | | Servette |
1 | | Sheriff Tiraspol |
FT | 1 | | Maccabi Haifa |
2 | | Villarreal |
Thursday, November 30, 2023
FT | 1 | | Atalanta |
1 | | Sporting Lisbon |
FT | 3 | | Villarreal |
2 | | Panathinaikos |
FT | 2 | | Sheriff Tiraspol |
3 | | Slavia Prague |
Wednesday, December 6, 2023
FT | 0 | | Villarreal |
0 | | Maccabi Haifa |
Thursday, December 14, 2023
FT | 4 | | Slavia Prague |
0 | | Servette |
FT | 1 | | Panathinaikos |
2 | | Maccabi Haifa |
FT | 3 | | Sporting Lisbon |
0 | | Sturm Graz |
FT | 5 | | Olympiacos |
2 | | Backa Topola |
FT | 1 | | Aris Limassol |
3 | | Sparta Prague |
Playoffs
Thursday, August 24, 2023
FT | 3 | | Dinamo Zagreb |
1 | | Sparta Prague |
FT | 2 | | Slovan Bratislava |
1 | | Aris Limassol |
Thursday, August 31, 2023
FT | 4 | | Sparta Prague |
1 | | Dinamo Zagreb |
FT | 6 | | Aris Limassol |
2 | | Slovan Bratislava |
Third Qualifying Round
Tuesday, August 8, 2023
Thursday, August 10, 2023
FT | 3 | | Slavia Prague |
0 | | Dnipro-1 |
FT | 6 | | Zrinjski Mostar |
2 | | Breidablik |
Thursday, August 17, 2023
FT | 1 | | Breidablik |
0 | | Zrinjski Mostar |
FT | 1 | | Dnipro-1 |
1 | | Slavia Prague |